Karrier

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

Dinamikusan fejlődő csapatunkba motivált, önálló munkavégzésre képes munkatársakat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

• Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás

• Új partnerek és lehetőségek felkutatása

• Akciók szervezése, lebonyolítása, ellenőrzése

• Piaci információk gyűjtése, riportok készítése

• Szakmai rendezvényeken történő megjelenés, képviselet

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Minimum középfokú végzettség

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

• Jó kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség

• Saját gépjármű

• Angol nyelv ismerete

• Teljesítmény orientáció

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Egészségügy, ezen belül fogászati területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés, bónusz
  •  Mobiltelefon
  •  Összeszokott, jól működő csapat

Jelentkezéseket az info@profimed.hu e-mail címre várjuk, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

Elérhetőség az üzletekben
Kattintson az üzletre a cím és nyitvatartás megjelenítéséhez
Cím
Telefon
Google Maps Üzlet részletei