A FOGAK ÉS A TEST GONDOSKODÁSÁNAK SZAKEMBERE
Segítségre van szüksége?
+36 1 385 6722

Karrier

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk motivált, önálló munkatársakat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

• Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás • Új partnerek és lehetőségek felkutatása • Akciók szervezése, lebonyolítása, ellenőrzése • Piaci információk gyűjtése, riportok készítése • Szakmai rendezvényeken történő megjelenés, képviselet AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Minimum középfokú végzettség

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) • Jó kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség • Saját gépjármű • Angol nyelv ismerete • Teljesítmény orientáció AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Egészségügy, ezen belül fogászati területen szerzett tapasztalat AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes fizetés, bónusz

.. Mobiltelefon

Jelentkezéseket az info@profimed.hu e-mail címre várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.

RAKTÁROS

Megnövekedett raktárkészlethez és raktározási feladatok végzéséhez keresünk megbízható kollégát, dinamikus növekvő piac ellátásához, jó munkabírású és kommunikatív képességgel rendelkező személyeket keresünk.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Dinamikusan fejlődő csapatba, versenyképes fizetés MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1112, BUDAPEST FACSEMETE utca 2/16.

Jelentkezéseket az info@profimed.hu e-mail címre várjuk magyar nyelvű önéletrajzzal.